e-Ofiara

Kod produktu: O209/20

Ftylko na zamówienie

Produkt dostępny tylko na zamówienie

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu e-Ofiara

Datkomat składający się z dwóch głównych elementów:

• terminal płatniczy VPOS Touch MINI (dostosowany pod placówki kościelne) z potrzebnym okablowaniem
  • stojak dostosowany pod terminal płatniczy

VPOS Touch MINI to samoobsługowy terminal płatniczy dostosowany na potrzeby instytucji kościelnych. Został tak przygotowany, aby pełnić rolę datkomatu / ofiaromatu (urządzenia gotowego przyjmować ofiarę w formie bezgotówkowej). Wyłączyliśmy wszystkie komunikaty audio, które mogłyby przeszkadzać w miejscach przewidzianych do zadumy i modlitwy, pozostawiając jedynie spokojnie intonowane "Bóg zapłać" na zakończenie wpłaty. Komunikatowi audio towarzyszy odpowiednia grafika na ekranie terminala.

W przypadku ofiaromatów konfigurujemy na terminalu bezpośredni wybór spośród prezentowanych kwot. To ogromna zaleta naszych terminali z ekranem dotykowym. Nie ma konieczności "wbijania" kwoty z klawiatury, nie ma ustawiania kwoty przyciskami 'plus' i 'minus' (chociaż tak też możemy ustawić terminal). To znacznie ułatwia i przyśpiesza przekazanie darowizny.

Terminal Nayax jest wielkości krążka hokejowego i montuje się go nawierzchniowo - wystarczą 4 otwory. Dzięki temu łątwo go zdemontować i umieścić w na innym stojaku, czy w innym miejscu.

Jeżeli w kościele jest więcej niż jeden ofiaromat, dzięki systemowi Nayax można bardzo łatwo analizować przekazywanie ofiar zbiorczo lub dla każdego ofiaromatu osobno. Przebieg zbiórki można śledzić zdalnie w czasie rzeczywistym. Każda wpłata widoczna jest natychmiast po jej zrealizowaniu.

Kluczowe właściwości samego terminala:

• może zostać zamontowane na już istniejących skarbonach (tym samym dotychczasowa skarbona będzie obsługiwać gotówkę i datki bezgotówkowe)
  • urządzenie może zostać zamontowane na stojaku (własnej konstrukcji lub zorganizowany przez nas) , tablicy naściennej itp.
  • urządzenie potrafi mówić (np. "proszę zbliżyć kartę" lub "Bóg zapłać" - dźwięk może zostać wyłączony
  • posiada wbudowaną kartę sim
  • może działać na stałym zasilaniu z gniazdka lub polegać na akumulatorze
  • domyślne kwoty szybkiego wyboru wyświetlane na terminalu są łatwo zmienialne (na odległość)

Parametry stojaka:

• wykonany z tworzywa sztucznego i metalowego szkieletu
  • wysokość ok. 120 cm
  • szerokość ok. 45 cm

Specyfikacja
  • Waga
    100 kg
  • Materiał
    tworzywo sztuczne + metal
  • Kolor
    Czarny
  • Szerokość
    45 cm
  • Wysokość

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.