W związku z panującą pandemią wirusa COVID-19, realizacja zamówień może ulec wydłużeniu.

e-OFIARA

  • O102/21f
  • szt.
  • 3 999,95 zł / szt.
e-OFIARA to rozwiązanie wychodzące naprzeciw współczesnym potrzebom Kościoła, stanowi alternatywę dla tradycyjnych ofiar gotówkowych.

e-OFIARA to rozwiązanie wychodzące naprzeciw współczesnym potrzebom Kościoła, stanowi alternatywę dla tradycyjnych ofiar gotówkowych.
Umożliwia wiernym wyrażenie materialnej troski o ich duchowy dom za pomocą karty płatniczej, telefonu lub zegarka.
Złożenie e-OFIARY jest proste i trwa zaledwie kilka sekund: wymaga wyboru kwoty na panelu dotykowym a następnie zbliżenia karty/zegarka/telefonu. Po pobraniu płatności wyświetla się potwierdzenie transakcji oraz podziękowanie za datek z komunikatem „BÓG ZAPŁAĆ" (możliwe ustawienie komunikatu z podziękowaniem w formie głosowej).
Administrator terminala może łatwo analizować przekazywanie e-OFIAR, nawet z kilku urządzeń jednocześnie. Przebieg zbiórki można śledzić zdalnie w czasie rzeczywistym a każda e-OFIARA widoczna jest na koncie natychmiast po jej zrealizowaniu. Wpłaty mogą być analizowane wg różnych parametrów z możliwością eksportu do pliku Excel lub PDF. Równie łatwa jest zmiana prezentowanych kwot, której dokonuje się zdalnie w panelu Klienta.
Proponujemy terminale z różnymi obudowami do wyboru - metalowe lub drewniane - zależnie od wystroju i charakteru wnętrza świątyni.
Poza zakupem terminala z obudową korzystanie z urządzenia wymaga opłacania miesięcznego abonamentu 35zł netto za korzystanie z systemu do zarządzania i kartę SIM w urządzeniu do połączenia z internetem oraz podpisanie umowy rozliczeniowej.
Od każdej e-OFIARY pobierana jest stała i bardzo niska prowizja rozliczeniowa ustalona z Przedstawicielami Konferencji Episkopatu Polski na poziomie tylko 2,99%

UWAGA:
Ze względu na wymiary i wagę produktu, koszt transportu wynosi 160,00 zł/szt.