W związku z panującą pandemią wirusa COVID-19, realizacja zamówień może ulec wydłużeniu.

Biblia Tysiąclecia - Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu

• BOR
  • szt.
  • 149,95 zł 129,95 zł / szt.
Biblia Tysiąclecia - Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu

FORMAT: 12x18

LICZBA STRON: 1660

OPRAWA: skórzany, różowy futerał

Polecamy bardzo praktyczne, podręczne, pełne wydanie Biblii Tysiąclecia - Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu, w oryginalnym formacie oazowym (12 x 18cm) i  miękkim skórzanym futerale oraz z paginatorami .

Sługa Boży Ks. Franciszek Blachnicki, założyciel ruchu oazowego nie przypuszczał zapewne, że do historii wejdzie nie tylko wspaniała idea wakacyjnych, a dalej także stałych spotkań formacyjnych ze Słowem Bożym dla wszystkich stanów w Kościele, ale też charakterystyczny i jednocześnie bardzo wygodny format Pisma Świętego. Niech to wydanie przypomina wszystkim, że Bóg, który objawia się nam poprzez Słowo, jest Światłem i Życiem, służąc wspólnotom oazowym, a także inspirując na nowo budowanie w naszych rodzinach Bożej oazy życia i miłości.

"Twoje słowo jest lampą dla moich kroków i światłem na mojej ścieżce" (Ps 11, 105)