Tapicerka antypoślizgowa na ławki

Kod produktu: TP1

Brak w magazynie

Ftylko na zamówienie

Produkt dostępny tylko na zamówienie

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Tapicerka antypoślizgowa na ławki

W sprawie zamówienia tapicerki prosimy kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu: 570 970 100 Przedstawiamy ofertę tapicerki kościelnej z warstwą antypoślizgową na pokrycie ławek, krzeseł, klęczników w świątyniach i kaplicach. Pokrycia ławek wykonujemy w formie poduszek o grubości 3 cm dopasowanych do powierzchni ławki. Nasza tapicerka jest wykończona specjalnym antypoślizgowym materiałem, dzięki któremu poduszka nie przesuwa się i nie wymaga dodatkowego mocowania (w ten sposób unikamy niszczenia ławek poprzez przyklejanie taśmy dwustronnej etc.) Oferowane przez nas materiały charakteryzują się dużą wytrzymałością, posiadamy szeroką gamę kolorów, która pozwala dopasować kolor poduszek do wystroju kościoła. Do realizacji zamówienia konieczne są precyzyjne wymiary ławek, dla których przygotowywana jest oferta. Podana cena to przykładowa cena 1 metra bieżącego (mb) poduszki o szerokości 20cm.

Nasze realizacje można znaleźć w kościołach w całej Polsce. Zaufały nam już dziesiątki parafii - zapraszamy do kontaktu z nami w celu udostępnienia kontaktów referencyjnych do Księży, u których w parafiach wykonywaliśmy już tapicerkę. PROCES REALIZACJI ZAMÓWIEŃ: 1. PARAFIA: Wykonanie pomiaru długości i szerokości oraz określenie liczby ławek, dla których ma zostać wykonana tapicerka.Kontakt z nami w celu dokonania wstępnej wyceny, 2. NASZA firma: Przygotowanie oferty. Udostępnienie kontaktów referencyjnych do parafii, w których wykonywaliśmy już tapicerkę, 3. NASZA firma: Wysyłka kurierem do parafii wzorników kolorystycznych i przykładowych poduszek, w celu sprawdzenia jakości wykonania oraz wyboru koloru i rodzaju materiału, 4. PARAFIA: Potwierdzenie finalnych wymiarów (przy prostych kształtach ławek, aby skrócić czas realizacji bazujemy na pomiarach wykonanych w parafii oraz przesłanych zdjęciach. W przypadku trudniejszych realizacji - oczywiście weryfikujemy wymiary na miejscu w parafii - zależnie od preferencji), 5. NASZA firma: Potwierdzenie finalnej oferty 6. PARAFIA: Przyjęcie oferty i złożenie zamówienia, 7. NASZA firma: Realizacja zamówienia i dostawa tapicerki do parafii. Średni czas realizacji zamówień to około 4-6 tygodni ( w sezonie zimowym, szczególnie przed Świętami Bożego Narodzenia, czas ten może ulec wydłużeniu nawet do 12 tygodni, zależnie od ilości zamówień). UWAGA: Ze względu na niestandardowe wymiary do zamówień na tapicerkę doliczane są koszty transportu wyznaczane indywidualnie (zależnie od wielkości zamówienia i adresu dostawy)
Specyfikacja
  • Waga
    0 kg

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.